Logisztikai ügyintéző

A hirdetés már lejárt!

Polish Customer Support Specialist

Are you good at languages? Are you interested in IT? If yes, then YOU are welcome in our young and multinational team to start and build up your career!

Our partner provides a board portfolio of business and technology solutions to help its clients improve their performance.

Amit kínálunk / What we offer
  • International team
    - Multicultural environment
    - Trainings and opportunities for professional development
    - Competitive benefit package
Feladatok / Job description
  • Handle incoming phone calls and E-mails
    - Respond to IT related questions
    - Troubleshoot and resolve IT problems
    - Document all customer related activties
Elvárások / Requirements
  • Fluency in Polish and English
    - Solid IT skills
    - Strong problem solving skills
    - Good communication skills and customer focus
Kapcsolattartó személye / Contact person

Dóra Gosztola
+36 1 411 2092

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, látogass el a http://www.randstad.hu/job_details/26482-polish-customer-support-specialist/?mid=jobline
címre és jelentkezz az álláshirdetésre az online regisztrációs lap kitöltésével.