Logisztikai ügyintéző (Celldömölk)

A hirdetés már lejárt!

Logisztikai ügyintéző

Feladatok

  • Napi kapcsolattartás a vevőkkel
  • Vevőktől érkező rendelések rögzítése, ütemezése
  • A rendelésállomány nyomon követése, hatásának egyeztetése a gyártástervezéssel
  • és anyagbeszerzéssel, szükséges visszajelzések kezelése
  • Eltérések, problémák kommunikálása a vevőkkel
  • Vevői számlákkal kapcsolatos problémák kezelése
  • Kiszállítások kezelése
  • Gyártástervek ismerete, problémás alapanyagok és azok kiszállításra gyakorolt
  • hatásának ismerete, vevői kérések továbbítása az érintett osztályok felé
  • Kapcsolattartás termeléssel, beszerzéssel, raktárral, anyacéggel
  • Vevői minősítések alapján a szükséges akciótervek kidolgozása és végrehajtása

Elvárások

  • logisztikai végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • stabil angol nyelvtudás írásban és szóban
  • elhivatottság a munka iránt
  • precíz, pontos, önálló munkavégzés
  • csapatmunkára való hajlandóság
  • problémamegoldó szemlélet

Munkavégzés helye

  • 9500 Celldömölk, Epítők útja 8/a

  • Küldje el jelentkezését a fizetési elképzelésének és a lehető legkorábbi belépési idejének megadásával a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva.
Celldömölk