Logisztikai ügyintéző (Szeged)

A B-MARK Kft. 2004-ben alakult elsősorban jelöléstechnikai rendszerek forgalmazására. Stratégiai beszállító partnereink: a német Koenig & Bauer Coding GmbH, az amerikai TELESIS és SQUIDINK, valamint a spanyol United Barcode Systems. A forgalmazott termékek teljeskörű szervizét is ellátjuk. Cégünk, megalakulása óta folyamatosan fejlődik. Az egyre növekvő és változó jelöléstechnikai igények további kihívást és fejlődési lehetőséget kínálnak számunkra a jövőben is.

Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére:

Logisztikai ügyintéző

A munkakör célja a vevői megrendelések teljesítési szintjének biztosítása és növelése, az ehhez kapcsolódó adminisztrációs, logisztikai, raktározási és áru beszerzési feladatok ellátása.

Feladatok:

  • megrendelések összeállítása és elküldése
  • a beszállítóktól érkező áruk átvétele és raktárba helyezése,
  • a készletgazdálkodási és számlázási program kezelése
  • kapcsolattartás a szállítókkal és szállítmányozókkal
  • számlázás és ezzel kapcsolatos statisztikai jelentések elkészítése
  • bejövő telefonhívások fogadása

Elvárások:

  • Érettségi, logisztikai ismeretek
  • MS Word, Excel, MS Outlook, Internet használat, kezelés, jó ismerete.
  • Angol nyelvtudás tárgyalási szinten
  • Jó kommunikáció
  • Hatékony, kitartó, önálló, gyors munkavégzés

Előnyök:

  • Számlázásban, raktárgazdálkodásban szerzett ismeretek
  • Román nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Átlagnál magasabb, teljesítmény arányos bérezés,
  • Prémium évi 2 alkalommal,
  • Kellemes, őszinte munkakörnyezet,
  • Angol nyelv gyakorlása

Munkavégzés helye:

Szeged, József Attila sugárút 61.

Szeged