LOGISZTIKAI ÜGYINTÉZŐ (Kistarcsa)

Dinamikusan fejlődő hazai állatgyógyászati cég

LOGISZTIKAI ÜGYINTÉZŐ

munkatársat keres

Feladatok

  • Külföldi és belföldi fuvarok szervezése, koordinálása, nyomon követése, kapcsolódó adminisztráció elkészítése.
  • Gyógyszergyártáshoz szükséges anyagok beszerzési folyamatának koordinálása, nyomon követése.
  • A vállalatirányítási rendszer megfelelő moduljainak kezelése, naprakész dokumentáció vezetése (rendelések felvétele, szállítólevél készítése, raktárkészlet nyomon követése).
  • A logisztika folyamatokhoz kapcsolódóan folyamatos kommunikáció, adatszolgáltatás és egyeztetés a társosztályokkal, valamint a partnerekkel.
  • EKÁER rendszer kezelése.
  • Import beszerzések vámkezeltetésében való részvétel.

Elvárások

  • Társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Vállalatirányítási rendszerek felhasználói szintű alkalmazásában szerzett tapasztalat
  • 2-3 év munkatapasztalat logisztikai szakterületen
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)

Az ideális jelölt:

  • Nyitott személyiség, jó kommunikációs képességgel rendelkezik
  • Hatékonyan teljesít csapatmunkában is, kooperatív személyiség
  • Precíz, magas szintű önálló munkavégzésre képes és
  • Kiváló rendszerszemélettel bír.

Előnyök

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Gyógyszer- vagy élelmiszer-ipari területen szerzett tapasztalat
  • Vámkezelésben szerzett gyakorlat
  • EKÁER rendszer ismerete

Amit kínálunk

  • Kihívások a mindennapokban
  • Versenyképes alapbér és azon felüli juttatások
  • Folyamatos fejlesztésekkel igyekszünk komfortosabbá tenni a munkakörülményeket
  • Hozzájárulunk a munkába járási költségekhez
  • Hosszútávú munka- és fejlődési lehetőséget biztosítunk, hiszen Vállalatunk egy biztos alapokon álló, a folyamatos fejlődés és innováció mellett elkötelezett magyar tulajdonú Vállalat

MUNKAIDŐ:

  • teljes munkaidő (heti 40 óra)

Munkavégzés helye

  • Kistarcsa

  • Amennyiben szívesen csatlakozna csapatunkhoz, várjuk fizetési igénnyel megjelölt fényképes önéletrajzát. Motivációs levelét is örömmel olvassuk 😊
Kistarcsa