Ellátási lánc fejlesztési vezető (Budapest)

Ügyfelünk, az európai barkácsáruházak egyik legismertebb és legmeghatározóbb márkája, amely hosszú múlttal és tapasztalattal rendelkezik, logisztikai vezetői pozíciót kínál.

Logisztikai vezető

Feladatok

  • a logisztikai osztály vezetése és a csapat folyamatos motiválása
  • meglévő és új beszállítókkal való tárgyalás és kapcsolattartás,
  • áruházak kiszolgálási folyamatainak koordinálása: megrendelések kezelése
  • külső logisztikai szolgáltató raktár működésének és munkafolyamatainak felügyelete
  • leltár koordinációja
  • eredményes költséggazdálkodás, a hatékonyság növelése, költségcsökkentési intézkedések megvalósítása

Követelmények

  • felsőfokú vagy egyetemi végzettség (logisztikai, gazdasági területen)
  • angol nyelvtudás tárgyalóképes használata, szóban és írásban egyaránt
  • minimum 3 éves logisztikai vezetőként szerzett releváns tapasztalat, logisztika és raktározás területén
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • eredményorientált és ambiciózus személyiség
  • csapatjátékos

Amit kínálunk

  • stabil, megbízható munkahely
  • családias légkör, segítőkész kollégák
  • személyes és szakmai fejlődési lehetőség
  • tervezhető munkaidő

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest