Logisztikai vezető (Vác)

Partnerünk, nemzetközi autóipari beszállító cég keresi logisztikai vezetőjét, alapvetően 120 emberből álló csapat élére. A cég jelen van az európai, ázsiai, észak- és dél-amerikai piacon. Fő megrendelői a gépiparból, agráriparból és autóiparból vannak. Szemléletét a környezettudatosság és a vevői elégedettségre való törekvés jellemzi.

Logisztikai vezető

Feladatok

- A logisztikához kapcsolódó területekkel kapcsolattartás
- A szükséges nyersanyagok megfelelő minőségének és mennyiségének biztosítása
- Nyersanyagok beszerzésének, feldolgozásának és a késztermékek kiszállításának megtervezése
- Vevői elégedettség növelése
- Raktározási folyamat felügyelete
- Szükség esetén a külső stakeholderek kezelése

Követelmények

- Főiskolai vagy egyetemi végzettség
- Tapasztalat logisztikai területen illetve a termelőipari cégeknél
- Vezetői tapasztalat
- Tárgyalóképes angol nyevtudás
- Project management-ben szerzett tapasztalat
- Proaktív, nyitott, innovatív személyiség
- Ügyfélközpontú szemlélet

Amit kínálunk

- Új folyamatok és új rendszer kialakítására lehetőség
- Szakmai kihívások széles skálája
- Munkahely egy stabil multinacionális vállalatnál
Céges autó

Munkavégzés helye

Vác

Vác