Logisztikai vezetőhelyettes (Üllő)

Logisztikai vezetőhelyettes

Feladatok

  • Logisztikai terület teljeskörű irányítása, operatív működtetése
  • Éves pénzügyi tervek elkészítése, megvalósulásának biztosítása, költséghatékony működés biztosítása
  • A jelenlegi folyamatok fejlesztése jobb szolgáltatási szint elérése céljából
  • Heti és havi riportok, KPI adatok elemzése, szükség esetén akciótervek készítése
  • People management: raktárvezetőkkel és csoportvezetőkkel való folyamatos kommunikáció, fejlesztési igények felmérése és kivitelezése a munkatársak aktív bevonásával, bizalmi kapcsolat kialakítása
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal és a külső partnerekkel
  • Riportolás a logisztikai vezető felé

Elvárások

  • Logisztikai/raktárvezetői tapasztalat (minimum 5 év)
  • Emberközpontű vezetői attitűd, jó kommunikációs készség
  • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás
  • Komplex, tulajdonosi szemléletű gondolkodást

Előnyök

  • Retail / FMCG területen szerzett tapasztalat
  • Lean, 5S, Safety tapasztalat
  • Beföldi szállítmányozás területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Szakmai önállóságot
  • Versenyképes fizetést
  • Céges autót, laptopot, mobiltelefont
  • Jó hangulatú, közvetlen munkakörnyezetet
  • Rugalmasságot és home office lehetőséget

Egyéb információk

Retail / FMCG területen szerzett tapasztalat Lean, 5S, Safety tapasztalat Beföldi szállítmányozás területén szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

2225 Üllő, Zsaróka út. 8.

Üllő