Logisztikai/Raktáros munkatárs (Budakeszi)

A hirdetés már lejárt!

Nemzetközi cégcsoport termékeinek kizárólagos magyarországi forgalmazója, amely 30 éves múlttal rendelkezik,

Logisztikai/Raktáros munkatársat

keres

Feladatok

  • Termékek érkeztetése, bevételezése, leltározásokban való részvétel
  • Termékek előkészítése (csomagolás, címkézés, fuvarlevelek – a munka 5-15 kg-os tételek mozgatásával jár, kézi raklapemelő segítségével)
  • Kiszállítások szervezése, folyamatos kapcsolattartás partnerekkel
  • Megrendelésekkel kapcsolatos ügyintézés
  • Riportok és nyilvántartások kezelése

A jelölttel szemben támasztott elvárások

  • Logisztikai/kereskedelmi tapasztalat
  • Legalább középfokú végzettség – felsőfokú előny
  • Magas fokú önállóság
  • Műszaki beállítottság
  • Pozitív, nyitott, dinamikus és proaktív személyiség
  • MS Office alkalmazások magabiztos használata, SAP Business One ismeret előny
  • Minimum alapszintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Stabil, megbízható munkahely
  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria juttatás

Munkavégzés helye

  • Budakeszi

  • A "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva küldje el számunkra fényképes önéletrajzát.
Budakeszi