Logisztikus (Kaposvár)

Logisztikus

Téged keresünk, ha..:

  • Tudsz heti 5x8 órában dolgozni
  • Szeretsz telefonálni
  • Szeretsz új kihívásokkal találkozni
  • Szereted az informatikát és a közel áll hozzád a műszaki terület.

Gyere egy innovatív csapatba, kellemes környezetbe dolgozni!

Feladatok

  • Beérkező igények összegzése, információszerzés a követelményekről, a készletről
  • Aktuális beszerzések időrendjének megtervezése, a követelményeknek megfelelő termékek kiválasztása, beszerzésének lebonyolítása
  • Megrendelések továbbítása
  • Raktárkiadások kezelése
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Tenderkiírások, ajánlatok áttekintése
  • Új beszerzési források felkutatása
  • Az anyagok részletes mennyiségi és értékbeni nyilvántartása
  • Anyagnyilvántartások, analitikák csoportosítása és összegsége
  • Számlák és forgalmi kimutatások egyezetetése, kezelése
  • Raktári készlet figyelemmel kísérése

Elvárások

  • Word és Excel, Outlook felhasználói ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • Raktározási és műszaki területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Fejlődés és tanulási lehetőség

Munkavégzés helye

  • Kaposvár

  • A "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva küldd el számunkra fényképes önéletrajzodat.
Kaposvár