Logisztikus-Jánosháza (Jánosháza)

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk logisztikus pozícióra keres munkatársat!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk logisztikus munkatársat keres, akár azonnali kezdéssel!

Feladatok

  • Megrendelések folyamatos feldolgozása
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal és a vevőkkel
  • Készletgazdálkodás (alkatrészek fel – és kifutásának figyelemmel kísérése; anyaghiány és extra fuvarok elkerülése, raktárkészletek ellenőrzése stb.)
  • Kiszállítások ütemezése
  • Együttműködés a logisztikai folyamatok folyamatos javításában
  • Napi szintű kapcsolattartás a társosztályokkal (Raktár, Termelés, Kontrolling, QS)

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú OKJ-s, vagy főiskolai végzettség
  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvismeret
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, SAP ismeret előnyt jelent
  • Autóipari tapasztalat előnyt jelent
  • Jó kommunikációs és konfliktuskezelő készség
  • Stressztűrő képesség, határozottság, felelősségvállalás

Juttatások

  • Versenyképes jövedelem
  • Előmeneteli lehetőség

Jánosháza