Maintenance manager (Karbantartás részlegvezető) (Budapest)

Megbízónk gödi gyárába keresünk tapasztalt karbantartás vezetőt.

Maintenance manager (Karbantartás részlegvezető)

Feladatok

  • Folyamatos műszak karbantartó csoport vezetése, támogatása (mérnökök, technikusok)
  • Automata és robot cellás gyártógépek technikai felügyelete, támogatása, javítása
  • A felmerülő problémák megoldásában való aktív részvétel
  • Gépelérhetőség maximalizálása, gépállások és selejtek minimalizálása, hatékonyság növelés
  • Karbantartó rendszer kiépítése és fejlesztése (tervek, utasítások, tartalék alkatrész kezelés, kalibrálás, KPI-ok)
  • Megelőző karbantartások levezénylése
  • Karbantartáshoz szükséges eszközök rendelése
  • Gyártással és társosztályokkal való aktív együttműködés
  • IATF szabvány betartása, betartatása, szabvány szerinti munkavégzés

Követelmények

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás a napi használathoz
  • Több éves karbantartási és vezetői tapasztalat
  • Automata gépekkel szerzett több éves tapasztalat
  • PLC program szerint vezérelt gépek ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • Önállóság, rugalmasság
  • LEAN, TPM ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem (alapbér és egyéb bónuszok)
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Oktatások, képzések
  • Kiváló munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Göd

Budapest