Man-GO program (Budapest)

Az Auchan családi vállalkozás, amely hosszú távon gondolkozik, világszerte 14 országban van jelen. Az Auchan Magyarország Kft. első 19 éve a terjeszkedés jegyében zajlott és zajlik azóta is. Mára közel 7000 munkatárs számára biztosítunk legális, hosszú távú munkalehetőséget. A jövőben alapelveinkhez hűen kívánjuk továbbra is kiszolgálni vásárlóinkat: minden nap egyre több vásárló számára szeretnénk elérhetővé tenni folyamatosan bővülő, minőségi kínálatunkat – hozzájárulva a vásárlóerő növekedéshez és az életminőség javulásához. Célunk, hogy megteremtsük a jövő válaszait a változó világ új igényeire.

Az alábbi juttatásokon kívül érdemes hozzánk csatlakozni, mert:

  • Kiemelkedő színvonalú és személyre szabott, integrációs és szakmai képzési rendszerben vehetsz részt.
  • Nem csak a szakmai, hanem egyéb képességeidet is fejleszteni tudod.
  • Munkacsoportok, szinergiák résztvevőjeként stratégiai döntésekbe vonunk be.
  • Fejlesztési programokban vehetsz részt. Személyre szabott karrierépítési lehetőségek várnak rád.
  • Jó a csapat. Számíthatsz kollégáira és vezetőidre és ők is számítanak Rád.

CSATLAKOZZ HOZZÁNK, PROFI KERESKEDELMI MANAGERRÉ VÁLSZ!

Man-GO program:

  • A jelentkező már az első naptól kezdve kereskedelmi feladatokat végez, valódi felelősséggel rendelkezik, és fix jövedelmet kap a képzés időszaka alatt
  • A12 hetes periódus alatt gyakorlati tapasztalatot szerez, elméleti oktatásokon, szakmai képzéseken vesz részt, aminek segítségével megtanulja egy áruosztály kereskedelmi és akciós politikájának, és gazdasági eredményeinek irányítását
  • Mentori és szakmai vezetők segítségével, gondosan felépített tréningprogramon keresztül sajátítja el a vezetői feladatokat, hogy önállóan képes legyen egy 3-15 fős csapat irányítására és fejlesztésére
  • A program befejeztével osztályvezetői kinevezésre, majd további sikerekre, karrier lehetőségekre számíthat

Juttatások, amelyeket ajánlunk:

  • Munkaerőpiaci változásokat követő,versenyképes bér.
  • Többlépcsős havi prémiumrendszer
  • Áruházi eredményekhez kapcsolódó prémium 3 havonta
  • Belépéskor képzés és pártfogó melletti betanulás
  • Fejlesztési programokban való részvételi és előmeneteli lehetőség
  • 5% vásárlási kedvezmény
  • Szociális háló - széleskörű élet és balesetbiztosítási rendszer*
  • Szociális támogatás a váratlanul nehéz helyzetbe került munkatársak számára
  • A kereskedelmi szektorban egyedülálló munkavállalói részvényesi program
  • Rekreációs lehetőségek
  • A munkába járás kormányrendelet szerinti költségtérítése
  • 50% vasárnapi bónusz

*Kockázati élet- és balesetbiztosítás, kiemelt kockázatú betegség biztosítás, csonttörésre, csontrepedésre vagy a 28 napot meghaladó keresőképtelenségre vonatkozó balesetbiztosítás

Feladatok, amelyeket kérünk:

  • Irányítod egy-egy áruosztály munkáját kereskedelmi, gazdasági és humán téren,
  • Meghatározod az osztály kereskedelmi politikáját,
  • Meghatározod az osztály választékát és akciós politikáját,
  • Biztosítod osztályod kereskedelmi dinamizmusát, ,
  • Biztosítod osztályod gazdasági eredményeit,
  • Felelős vagy egy 3-15 fős csapat irányításáért és fejlesztéséért,
  • Részt veszel a munkaerő kiválasztásában és képzésében,
  • Meghatározod a munkaszervezést,
  • Motiválod csapatod tagjait.

Elvárások:

  • Felsőfokú (egyetem vagy főiskola) szakirányú végzettség és/vagy műszaki végzettség
  • Praktikus, tárgyilagos,határozott személyiség
  • Jó kommunikációs képesség, megbízhatóság
  • Hasonló területen szerzett vezetői tapasztalat
  • Vásárlóközpontú, rugalmas embernek tartod magad, és szeretsz csapatban dolgozni
  • Kitűnő problémamegoldó képességgel, szervezőkészséggel és döntőképességgel rendelkezel
  • Eredményorientáltnak, nagy munkabírásúnak és a szakma iránt nyitottnak érzed magad

Pozíciószint:

  • Középvezető / Manager

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Munkavégzés helye

  • Auchan Óbuda
  • Auchan Budaörs
  • Auchan Budakalász
  • Auchan Csömör
  • Auchan Dunakeszi
  • Auchan Fót
  • Auchan Soroksár
  • Auchan Solymár
  • Auchan Szigetszentmiklós
  • Auchan Savoya Park
  • Auchan Maglód
  • Auchan Törökbálint
  • Auchan Székesfehérvár

Elérhetőségünk: Auchan Magyarország Kft. 2040 Budaörs, Sport u. 2-4.
Web: www.auchan.hu

                                     pályakezdő, értékesítés, manager

Budapest