Marketing asszisztens (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Munkavédelmi és taktikai termékekkel – ruházattal, eszközökkel és szerszámokkal - foglalkozó szaküzletünk csapatába keresünk munkatársat.

Marketing asszisztens

Feladatok

  • Online és offline marketing kampányok tervezése és kivitelezése
  • Google Ads és Social media felületek és hirdetések kezelése
  • Webáruház feltöltése és karbantartása
  • Heti hírlevelek összeállítása és kiküldése
  • Értékesítési akciók marketing támogatása
  • Egyéb marketing adminisztrációs feladatok

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Social média világának az ismerete
  • SEO alapismeretek
  • Photoshop program ismerete
  • 1-3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Rugalmasság, terhelhetőség, precíz munkavégzés

Előnyök

  • Angol nyelvtudás
  • Munkaruha piaci ismeretek

Munkavégzés helye

Budapest, XV. kerület

Önéletrajzot fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva kérjük elküldeni.

Budapest