Marketing CRM kampány manager (Budapest)

Partnerünk a fast casual vendéglátás egyik kiemelkedő piaci szereplője, csapatukba keressük új kollégájukat, marketing crm kampány manager pozícióba.

Marketing CRM kampány manager

Feladatok

∙ Piaci trendek nyomon követése és az értékesítési előrejelzések figyelése

∙ Stratégiában és brand árképzésében való részvétel ∙ Kedvezménystratégia, kuponok tervezése és kivitelezése - CRM alapú ajánlatok.

∙ KPI tervezés és monitorozás, szükség esetén akció tervek kidolgozása

∙ LRM (lokális kiskereskedelmi marketing) tevékenységek előkészítése.

∙ LRM alapján étterem-specifikus ajánlatok és akciók kidolgozása.

∙ LRM dashboard kezelése, elemzése és folyamatos monitorozása.

∙ Problémák és lehetőségek azonosítása

∙ Új CRM-szegmensek, kampányok és aktiválások kezdeményezése

∙ Folyamatos kereskedelmi együttműködés az IT-val

∙ A márka kommunikáció üzleti és technológiai célú fejlesztése

∙ Digitális étlap optimalizálása és testreszabása korábbi LRM adatok alapján.

∙ Az értékesítési tevékenységek folyamatos nyomon követése és fejlesztése a házhozszállítási csatorna számára

∙ Proaktív részvétel a Loyalty 2.0 program fejlesztésében és működtetésében

Követelmények

  • BA diploma
  • Legalább 4 év kapcsolódó területen szerzett tapasztalat.
  • Adatalapú értékesítési/marketing akciótervezés ismerete
  • Árképzési projektekben szerzett tapasztalat
  • BI-ban (Power BI) szerzett tapasztalat
  • Kiemelkedő problémamegoldó készség, proaktivitás, pontosság, analitikus gondolkodás
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • HoReCa vagy FMCG szektorban szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk

-Belvárosi iroda, összetartó csapat
-Versenyképes bér és juttatási csomag (alapbér, cafeteria)
-Éves prémium a vállalati teljesítményértékelési rendszer alapján
-Home-office lehetőség
-Céges telefon, laptop
-Ingyenes sportolási lehetőség partnereinknél Life1 és GildaMax
-Ingyenes angol nyelvoktatás.
-Kedvezmények igénybevétele a termék portfólióból
-Stabil magyarországi háttérrel rendelkező, dinamikusan fejlődő munkáltató.
-Szakmai kihívások és fejlődési lehetőségek.
-Felelősségteljes munkavégzés, önállóság.

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest