Marketing és kommunikációs gyakornok (Taksony)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

A KUKA mozaikszó a cég alapítótagjai nevének kezdőbetűiből és az alapítás városának elnevezéséből ered: Keller und Knappich Augsburg. 1898-ban indult a sikertörténet: a századfordulótól a második világháborúig vállalatuk sok iparágban képviseltette magát. A KUKA egy ipari automatizációval foglalkozó nemzetközi vállalatcsoport, mely megközelítőleg 2,6 milliárd euró nagyságú forgalmat bonyolít le évente és napjainkban már majdnem 14 000 munkavállalóval rendelkezik.

Marketing és kommunikációs gyakornok

Feladatok

  • Rendezvényszervezésben való segítségnyújtás, azokon való részvétel (állásbörzék, belső dolgozói rendezvények, Fejlesztők Délutánja, Modern Gyárak Éjszakája, Tudományok Fővárosa, stb.)
  • Belső vállalati kommunikáció támogatása (hirdetmények, jubileumok, intranet)
  • Employer Branding tevékenység támogatása
  • Támogatási és CSR projektekben való aktív részvétel
  • Adminisztrációs tevékenységek és egyéb, ad hoc marketingfeladatok ellátása

Elvárások

  • Folyamatban lévő aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony, preferáltan PR/Marketing/Szervezeti vagy közéleti kommunikáció/
  • Érdeklődés a marketing / belső kommunikáció / PR iránt
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete, magabiztos használata
  • Magabiztos MS Office használat
  • Önálló munkavégzésre való képesség, kreativitás
  • Kiváló helyesírási és jó kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
  • Utazási hajlandóság

Munkaidő

  • Hétfőtől-péntekig rugalmas beosztásban
  • Heti 24-40 órában
  • A munkavégzés helyszíne Taksony

Amit kínálunk

  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Órarendhez rugalmasan illeszthető diákmunka
  • Hosszú távú gyakornoki lehetőség
  • Br. 1900 Ft/óra
  • Szakmai képzések
  • Diplomamunka elkészítésének lehetősége
  • Hibrid munkavégzés

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

Taksony

Taksony