Marketing és PR menedzser pozícióba keresünk munkatársat (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Marketing és PR menedzser pozícióba keresünk munkatársat

Feladatok

  • A marketing stratégia kidolgozása, végrehajtása,
  • javaslatok kidolgozása innovatív programok bevezetésére,
  • operatív marketingterv és költségvetés kidolgozása, a terv megvalósításának irányítása, az eredmények nyomon követése,
  • online marketing eszközök tervezése, webes és közösségi médiafelületek kezelése, nyomon követése,
  • reklámkampányok, megjelenések, hirdetések, rendezvények tervezése és kivitelezése (online, offline), az évados műsorfüzet projektmenedzsmentje,
  • értékesítési folyamatokat támogató eszközök, anyagok tervezése, készíttetése, beszerzése,
  • országos kampányok, helyi projektek menedzselése,
  • PR tevékenység és belső kommunikáció generálása és irányítása, sajtóanyagok, közlemények írása, sajtótájékoztatók szervezése, levezetése, interjúszervezés,
  • kapcsolattartás beszállítókkal, támogatókkal, a sajtó képviselőivel és más külső partnerekkel,
  • szövegírás (posztok, felkérések, bemutatkozó anyagok, meghívók, felkérések stb.), sajtóközlemények összeállítása.

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség kommunikáció- és médiatudományok, vagy marketing területen
  • Legalább 2 éves online marketinges tapasztalat
  • A jelölt által készített referencia anyag saját projekt kapcsán (Szövegírás, grafika, kampány, stratégia, projekt, nyomtatvány stb.)
  • Középszintű, aktív angol nyelvtudás
  • Proaktivitás, precizitás, igényes, önálló munkavégzés
  • Kreatív attitűd, kiváló kommunikációs készség írásban és szóban
  • Online tartalomszerkesztési gyakorlat, erős szövegírási képesség
  • MS Office gyors és magabiztos felhasználói szintű ismerete
  • motivációs levél
  • referencia anyag

Előnyök

  • Művészeti területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Komolyzenei érdeklődés

Amit kínálunk

  • Izgalmas, kihívásokkal teli munka
  • Biztos háttér, stabil jövedelem
  • Energikus, kedves csapat
  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • A feladat vállalkozási formában is ellátható

Leírás

Megbízónk munkatársat keres a teljeskörű marketing  és PR feladatok ellátására Marketing és PR menedzser  pozícióba

Egyéb információk

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest