Marketing- és terjesztési igazgató (Budapest)

A HVG

marketing- és terjesztési igazgatót

keres.

HVG termékportfólió

A kiadó teljes termékportfóliójával dolgozó marketing- és terjesztési részlegek élére keresünk vezetőt. Többek között a kiadó következő termékein kell dolgoznod: HVG hetilap, hvg.hu, hvg360, Adózóna, HVG Könyvek, Extra és Plusz.

A legfontosabb feladataid lesznek:

  • a termékportfólió marketingstratégiájának megtervezése és megvalósítása,
  • az éves marketingterv elkészítése és végrehajtása,
  • a teljes marketingszervezet felügyelete, menedzselése,
  • a teljes terjesztési részleg felügyelete, menedzselése,
  • a terjesztés és az ügyfélszolgálat stabil, költséghatékony működésének biztosítása,
  • az ügyfélelégedettség biztosítása a terjesztési és ügyfélszolgálati csapatok vezetésén keresztül,
  • aktív közreműködés termékfejlesztésben és új termékek piaci bevezetésében,
  • együttműködés a többi igazgatóval és részvétel az éves tervek kialakításában, megvalósításában,
  • az előfizetéses módszertanok és technikák megismerése és alkalmazása,
  • kampányok és akciók kitalálása, lebonyolítása, az eredményesség mérése,
  • az olvasói, vásárlói viselkedés megismerése, kutatások készítése és azok elemzése,
  • aktív közreműködés a HVG hetilap termékmenedzsmentjében,
  • a kiadó hozzásegítése a profitábilis működéséhez,
  • heti riport készítése a menedzsmenttagok számára,
  • a termékek értékesítésével kapcsolatos marketing- és terjesztési elemzések készítése,
  • részvétel a kiadói stratégia tervezésében és annak végrehajtása.

Amit várunk:

  • 8+ éves tapasztalat marketing-, termék- vagy projektmenedzsment-területen,
  • tapasztalat csapatvezetésben, people managementben,
  • digitális és print sajtópiaci és médiaismeretek (bel- és külföldi egyaránt),
  • Excel-, Google Analytics-, PPC-ismeretek,
  • kiváló írás- és szóbeli kommunikáció, valamint prezentációs ismeretek,
  • digitális marketingeszközök ismerete, használata,
  • eredményfókuszú munkavégzés és terhelhetőség,
  • angolnyelv-tudás.

Ami jó, ha van:

  • marketing-automatizációs eszközök ismerete,
  • tapasztalat EDM-stratégia készítésében,
  • jártasság digitális termékfejlesztésben és agilis módszertanban,
  • grafikai, nyomdai előkészítési munkafolyamatok ismerete,
  • az angol mellett egyéb idegennyelv-tudás.

Mit kínálunk?

  • Küldetést – a HVG több mint 40 éve dolgozik azért, hogy információt és tudást adjon át az olvasóinak.
  • Fejlődést – munka piacvezető termékekkel és egy fejlődő digitális portfólióval.
  • Csapatot – olyan kollégákkal dolgozhatsz együtt, akik mindig segítik egymást.
  • Tudást – támogatjuk a személyes fejlődésedet.
  • Zöld környezetet – az irodánk a Montevideo utcai médiaparkban van.
  • Kultúrát – mozi, színház, koncert és egyéb kultúrprogramokat.

Munkavégzés helye:

1037 Budapest, Montevideo utca 14.

Budapest