Marketing- és terjesztési igazgató (Budapest)

A HVG

marketing- és terjesztési
igazgatóhelyettest

keres.

HVG termékportfólió

A kiadó teljes termékportfóliójával dolgozó marketing és terjesztési részlegek vezetői támogatására keresünk új munkatársat. Többek között a HVG hetilap, a hvg.hu, a hvg360, az Adózóna, a HVG Könyvek, az Extra és Plusz termékeken kell dolgoznod.

A legfontosabb feladataid lesznek

  • Megtervezni a termékportfólió marketing stratégiáját és megvalósítani azt.
  • Elkészíteni és végrehajtani az éves marketing tervet.
  • Támogatás a marketing szervezet felügyeletében, menedzselésében.
  • Támogatás a terjesztési részleg felügyeletében, menedzselésében.
  • Biztosítani a terjesztés és az ügyfélszolgálat stabil, költséghatékony működését és az ügyfél elégedettséget.
  • Aktívan közreműködni termékfejlesztésben és új termékek bevezetésében.
  • Megismerni és alkalmazni az előfizetéses módszertanokat és technikákat.
  • Kampányok és akciók kitalálása, lebonyolítása, az eredményesség mérése.
  • Az olvasói, vásárlói viselkedés megismerése, kutatások készítése és azok elemzése.
  • Riportok készítése a menedzsment tagok számára.

Amit várunk:

  • 7+ éves tapasztalat marketing- termék-, vagy projektmenedzsment területen.
  • Tapasztalat csapatvezetésben, people managementben.
  • Digitális és print sajtópiaci és média ismeretek (bel- és külföldi egyaránt).
  • Excel, Google Analytics, PPC ismeretek.
  • Kiváló írás- és szóbeli kommunikáció, valamint prezentációs ismeretek.
  • Digitális marketing eszközök ismerete, használata.
  • Eredmény fókuszú munkavégzés és terhelhetőség.
  • Aktív angol nyelvtudás.

Ami jó, ha van:

  • Marketing-automatizációs eszközök ismerete.
  • EDM stratégia készítésben tapasztalat.
  • Digitális termékfejlesztésben és agilis módszertanban jártasság.
  • Grafikai, nyomdai előkszítési munkafolyamatok ismerete.
  • Angol mellett egyéb nyelvtudás.

Mit kínálunk?

  • Küldetést – a HVG több mint 40 éve dolgozik azért, hogy információt és tudást adjon át az olvasóinak.
  • Fejlődést – Munka piacvezető termékekkel és egy fejlődő digitális portfólióval.
  • Csapatot – Olyan kollégákkal dolgozhatsz együtt, akik mindig segítik egymást.
  • Tudást – támogatjuk a személyes fejlődésedet.
  • Zöld környezetet – Az irodánk a Montevideo utcai média parkban van.
  • Kultúrát – mozi, színház, koncert és más kultúrprogramokat

Munkavégzés helye:

1037 Budapest, Montevideo utca 14.

Budapest