Marketing gyakornok (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

Az UNIQA Biztosító a vezető biztosítótársaságok közé tartozik. Az UNIQA csoport, közel 21 ezer munkatársával törekszik arra, hogy folyamatosan a legmagasabb színvonalú termékeket és szolgáltatást nyújtsa! Itt a remek lehetőség, hogy Te is közéjük tartozz!

Marketing gyakornok

Feladatok

  • Részvétel a kommunikációs, és PR anyagok kidolgozásában
  • Külső és belső kommunikációs kampányok lebonyolítása
  • Tartalomgyártás közösségi média felületekre
  • Ad-hoc adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

  • Folyamatban lévő aktív vagy passzív, nappali tagozatos jogviszony
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • MS Excel felhasználói szintű ismerete

Munkaidő

  • Heti 30 óra diákmunka vállalása rugalmasan

Amit kínálunk

  • Bruttó 2100 Ft/óra diákbér
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség
  • Multinacionális vállalati környezet
  • Jó megközelíthetőség

Munkavégzés helye

Budapest XIII.

Budapest