Marketing gyakornok (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

A We Talk Digital egy teljes körű szolgáltatást nyújtó digitális marketing ügynökség. Széles körű szolgáltatást nyújt minden iparág ügyfeleinek.

Marketing gyakornok

Feladatok

  • Blogcikk írás
  • Social media felületek gondozása, tartalmi menedzselése és közösség kezelése
  • Proaktív támogatás nyújtása a marketing vezető részére a mindennapi teendőkben;
  • Szövegírás, kreatívok feltöltése az online hirdetéskezelői rendszerekbe
  • Prezentációk előkészítése, információgyűjtés
  • Marketing folyamatok dokumentálása

Elvárások

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony marketing/média területen
  • Magabiztos MS Office ismerete (főleg Excel, Word, PowerPoint)
  • Precíz és önálló munkavégző képesség
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség

Munkaidő

  • Heti min. 20 órában végezhető diákmunka
  • Hosszú távú lehetőség

Amit kínálunk

  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Bruttó 1874 Ft/óra diákbér
  • Céges laptop
  • Felelősségteljes, sokoldalú, kihívásokban gazdag munkakör
  • Home Office lehetőség
  • Rugalmasság
  • Fiatalos, lendületes, támogató csapatot a mindennapokhoz

Munkavégzés helye

Budapest XI.

Budapest