Marketing gyakornok (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

A Risskov Autoferien Kft. utazásszervezéssel foglalkozó cég, amely több mint 10 éve van jelen a turisztikai piacon és jellemzően Dánia, Svájc úticélokkal indít utazásokat.

Marketing gyakornok

Feladatok

  • Üzletkötők munkájának segítése
  • Képek feltöltése, szövegek szerkesztése, a termékek feltöltése a weboldalra
  • Hirdetések rözítése a marketing naptárban
  • Hirdetések elkészítése és leadása határidőre
  • Facebook posztok készítése

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói passzív vagy aktív jogviszony
  • Középfokú aktív angol nyelvismeret
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Irodai vagy adminisztrációs munkakörben szerzett tapasztalat
  • 18. életév betöltése

Munkaidő

  • Heti min. 12-15 óra vállalása
  • Hétköznapokon 08:00-17:00 között
  • Órarendhez igazítható beosztás

Amit kínálunk

  • Bruttó 2200 Ft/óra
  • Szakmai gyakorlat leigazolásának lehetősége
  • Hosszú távú diákmunka
  • Modern irodai környezet

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Német vagy skandináv nyelvek ismerete
  • Gazdasági, tanári vagy idegen nyelvi folyamatban lévő felsőfokú képzés
  • Grafikai programok ismerete

Munkavégzés helye

Budapest VIII.

Budapest