Marketing gyakornok - Biatorbágy (WHC021276) (Biatorbágy)

Marketing gyakornok - Biatorbágy (WHC021276)

Partnerünk alapvető kompetenciái a teherhordó szerkezetek szigetelése, ragasztása, zajcsökkentése, megerősítése és védelme terén már 100 éve széleskörű alkalmazási lehetőségeket talál az építőiparban, csakúgy, mint az iparban, így a gépkocsik, kereskedelmi járművek, hajók és gépek minden fajtájánál.

Feladatok:

  • Weboldal szerkesztése és kezelés
  • Social media aktivitások irányítása, kezelése és támogatása
  • Sajtómegjelenés, marketingkampányok támogatása, teljesítményének mérése
  • Grafikai feladatok főként online felületre készülő kisebb kreatívok elkészítése
  • Új videók adaptálásának koordinálása
  • Kiadványszerkesztés, meglévő nyomdai anyagok javítása, átalakítása Adobe Indesign-ban
  • Innovatív ötletek megvalósítása értékesítési promóciókhoz, promóciós kampányok megvalósítása
  • Rendezvények előkészítése, egyéb általános marketing support a kollégáknak

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív/passzív)
  • Heti minimum 25 óra vállalása
  • Magabiztos angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Megbízható, precíz hozzáállás

Munkavégzés helye

Biatorbágy

Biatorbágy