Marketing kampány szakértő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Európai anyavállalati háttérrel, a hazai lakossági pénzintézeti szektorban 10 éves múlttal rendelkező, stabil piaci szereplő álláspályázatot hirdet az alábbi feladatkörben:

Marketing kampány szakértő

FELADATOK, AMIKBEN RÁD SZÁMÍTUNK:

  • CRM stratégia és kommunikációs anyagok alakítása és megvalósítása
  • Alaposan megérted az ügyfél portfolióinkat, az ügyfelek motivációit, hogy mivel elégedett, milyen életszakaszban van, milyen tervei vannak, amelyekhez finanszírozási forrásra van szüksége
  • A különböző ügyfél szegmensekre szabott kommunikációkat készítesz elő és tesztelsz (főképp email, SMS, levél)
  • Ügyfélközpontúan gondolkodsz, az ügyfél igényeit, hiteltermékekkel kapcsolatos elvárásait szem előtt tartod
  • Szorosan nyomon követed az egyes szegmensekre kiküldött kommunikációs ajánlatok, tartalmak hatékonyságát
  • Hipotéziseket állítasz majd fel, tesztelsz és értékelsz, majd a tapasztalatokat megosztod a marketing és termékmenedzsment csapattal
  • Szorosan együtt dolgozol a marketing csapattal, hogy a külső- és belső kommunikáció koherens legyen
  • Szorosan együtt dolgozol a marketingkommunikációs csapattal a kreatív megvalósításon, hogy a kommunikációs anyagok a Cofidis márka imázsát hatékonyan támogassák
  • Munkáddal hozzájárulsz a keresztértékesítési eredmények eléréséhez

TÉGED KERESÜNK, HA:

  • felsőfokú közgazdasági, vagy kommunikációs végzettséged van
  • minimum 5 év tapasztalattal rendelkezel CRM menedzsment területen
  • van tapasztalatod e-mail marketing területen
  • üzleti gondolkodás jellemez
  • nem a problémát látod, hanem a kihívást és a megoldást
  • kreatívan gondolkodsz
  • előny lehet a középfokú angol nyelvtudás – írásban és szóban
  • szakmai kíváncsiság jellemez
  • határozott és kitartó vagy a munkádban
  • jó csapatjátékos vagy

AMIT KÍNÁLUNK:

  • dinamikus munkakörnyezet, fejlődési lehetőség
  • a szektorban versenyképes juttatási csomag
  • folyamatos képzés-fejlesztés
  • fiatal, lendületes csapat

Budapest