MARKETING KOORDINÁTOR (Angol, social media) (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Megbízónk - természetes táplálék kiegészítők gyártója és forgalmazója -, sokéves magyarországi és nemzetközi jelenléttel munkatársat keres, családias légkörű budapesti irodájába, részben home office jelleggel, az alábbi munkakörbe:

MARKETING KOORDINÁTOR (Angol, social media)

Feladatok

  • Honlap/webshop karbantartása, frissítése marketing oldalról
  • Online kampányok lebonyolítása (social media)
  • Az anyacég által meghatározott marketing kommunikációs feladatok lokális végrehajtása, marketing irányelvek betartására (pl. corporate design)
  • Rendszeres kapcsolattartás az anyacég marketing szakembereivel
  • Ügyféltalálkozók szervezése, ügyfélkapcsolat-tartás
  • Belföldi és külföldi auditok megtervezése és koordinálása
  • Kommunikáció alvállalkozókkal, partnerekkel és nemzetközi társirodákkal
  • Szolgáltatás-fejlesztési projektek koordinálása

Elvárások

  • Online marketing területen szerzett tapasztalat
  • Projekt jellegű feladatok koordinálásában, irodai adminisztrációs területen szerzett legalább 2-3 éves tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook, PowerPoint)
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Felsőfokú végzettség
  • Határozott fellépés, jó kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés, proaktivitás

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem + bónusz
  • Önálló feladatkör
  • Modern, jó megközelítésű iroda + jelentős home office lehetőség
  • Családias légkör

A munkavégzés helye

Budapest

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MARKETING KOORDINÁTOR (Angol, social media), Budapest

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.

Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678

Budapest