Senior marketing specialista (Budapest)

Ügyfelünk egy magyar hátterű vállalkozás, mely újszerű mosodai szolgáltatásokat nyújt vállalkozások, de főként magánszemélyek részére. Mottójuk, hogy egy kényelmes és profi környezetben a háztartási munka is élmény lehet.

Senior marketing specialista

Feladatok

Éves marketing stratégia kidolgozása, megvalósítása, ellenőrzése, nyomon követése

Országos kampányok, promóciók kidolgozása, lebonyolítása, adminisztrációja, értékelése

Kapcsolattartás a média képviselőkkel, ügynökségekkel

Új üzletek bevezetéséhez és nyitásához kapcsolódó marketing promóciók, kampányok kivitelezése

Üzletek teljesítményének ellenőrzése és szükség esetén lokális promóciók, kampányok kidolgozása, lebonyolítása, adminisztrációja, értékelése

Piac- és konkurencia figyelése, elemzése a vásárlói visszajelzések felhasználásával

Online kampányok (Google, Facebook stb.), promóciók tervezése, lebonyolíttatása és a hatékonyság vizsgálata, elemzése

Online akciók, promóciók lebonyolítása

Reaktivációs kampányok szervezése

Franchise partneri üzletek marketing tevékenységének jóváhagyása, támogatása

Nemzetközi terjeszkedés során a marketing stratégia kidolgozása

Marketing büdzsé tervezése, felhasználásának koordinálása

Folyamatok felülvizsgálata, dokumentálása és szükség esetén újratervezése

Vezérigazgatói, tulajdonosi riportrendszer működtetése

Követelmények

5+ éves szakmai tapasztalat hasonló feladatkörben, szolgáltatási szektorban

KKV vállalati környezetben szerzett gyakorlat

Értékesítési szemlélet

Erős online marketing tudás és gyakorlat

Középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk

Stabil vállalati háttér

Nyitottság az új és kreatív ötletekre

Újfajta szolgáltatás meghonosítása a magyar piacon

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest