Marketing munkatárs (Budapest)

IV. kerületi nagykereskedés metróvégállomáshoz közeli telephelyére megbízható, tapasztalattal rendelkező

Marketing munkatársat

keres hosszútávra, 2024. novemberi kezdéssel.

Feladatok:

  • Online marketing kampányok tervezése és lebonyolítása (Google, Meta)
  • Social media platformok napi kezelése
  • Weboldalak tartalmának folyamatos frissítése és felügyelete
  • Tartalomgyártás

Elvárások:

  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Office)
  • közösségi médiában való jártasság
  • helyesírás
  • webshop kezelésében való tapasztalat
  • Google Analytics, Meta hirdetéskezelő magabiztos ismerete
  • grafikai programok ismerete
  • legalább középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • kreativitás

Előnyök:

  • szakirányú marketing végzettség
  • közösségi médiában és/vagy webáruház kezelésében szerzett legalább egy éves tapasztalat
  • órák világában való jártasság
  • alapfokú HTML ismeretek
  • alapfokú fotós ismeretek
  • vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • sokoldalú munkakör
  • teljes munkaidő
  • irodai munkavégzés
  • tanulási, fejlődési lehetőség
  • ingyenes parkolás az udvarban

Munkavégzés helye:

Budapest IV.ker Újpest központ

Fényképes önéletrajzodat, illetve motivációs leveledet fizetési igény megjelölésével a várjuk.

Budapest