MARKETING RÉSZLEG VEZETŐ (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Budapesti partnerünk részére keresünk munkatársat

MARKETING RÉSZLEG VEZETŐ

(16-1514)

pozícióba.

Feladatok

  • beszállítók marketing részlegeivel való folyamatos kapcsolattartás
  • kommunikációs csatornák, eszközök működtetése, fejlesztése, javaslattétel új eszközök bevezetésére
  • beszállítói és saját márkás termékek reklámkampányainak menedzselése, promóciók tervezése
  • marketing kampányok hatékonyságának mérése, kimutatások, statisztikák készítése
  • beszállítói marketing budget felügyelete, elszámolások készítése
  • havi rendszerességű magazin tartalmi struktúrájának kialakítása, szerkesztésének és terjesztésének lebonyolítása
  • piackutatás, médiafigyelés
  • rendezvények és vevőtalálkozók szervezése
  • szoros együttműködés kialakítása a beszerző csapat érintett részlegeivel
  • heti riport készítése a marketing vezetőnek

Elvárások

  • 5 éves marketing menedzseri tapasztalat
  • kiemelten jó helyesírás és fogalmazási képesség, precizitás
  • angol nyelvtudás
  • MS Excel készség szintű ismerete
  • szervezett, projektszemléletű működés
  • gyors, rugalmas gondolkodás
  • erős vezetői készségek

Amit kínálunk

  • versenyképes juttatási csomag
  • modern vállalati környezet
  • lendületes, fiatalos csapat
  • változatos és izgalmas projektek
  • piacvezető vállalati háttér
  • növekvő értékesítési hálózat
  • folyamatosan bővülő és megújuló termékportfólió

A munkavégzés helye

Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-1514”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.

www.humanfield.hu

Budapest