Marketing Vezető (Budapest)

Partnerünk több, mint 30 éve foglalkozik különböző informatikai szolgáltatásokkal és megoldásokkal. Intenzív növekedésüknek köszönhetően már több száz munkatársuk és nemzetközi szinten leányvállalatuk van.

Keresik azt az új Marketing Vezetőjüket a csapatba, aki:

  • erősíti a cégimázst
  • koordinálja a marketingkommunikációt
  • rendelkezik 10+ év marketing tapasztalattal,  melynek nagyobb része B2B irányultságú
  • Folyékonyan beszél angolul

Marketing Vezető

Feladatok

  • Marketing stratégia kialakítása és a marketing költségek tervezése a vezetőséggel
  • Piac monitorozása
  • Marketingkommunikációs kampányok tervezése és kivitelezése, és az ehhez kapcsolódó kreatív megjelenések
  • Ügynökségekkel való együttműködés
  • Employer branding erősítése, kampányok kidolgozása és kivitelezése
  • Szoros együttműködés a HR csapattal, szakmai vezetőkkel, értékesítéssel
  • Social media felületek kezelése, tartalomgyártás, kampányok menedzselése
  • Ügyfélrendezvények és -programok szervezése, értékesítési kollégák támogatása
  • Részvétel a vállalati belsős rendezvények szervezésében
  • Részvétel szakmai fórumokon, rendezvényeken, PR megjelenések koordinálása
  • CSR stratégia kialakítása és kivitelezése

Követelmények

  • Minimum 10 év marketing területen szerzett munkatapasztalat, főleg B2B vonalon
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Jó kommunikációs és prezentációs készség
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Önállóság, proaktivitás és jó szervezőkészség

Előny

  • Tapasztalat informatikai vagy más technológiai jellegű szolgáltatás marketingjében
  • Komplexebb termékkörrel foglalkozó vállalattól hozott tapasztalat
  • Értékesítésben szerzett tapasztalat / értékesítés működésének ismerete

Amit kínálunk

Alapbéren felüli juttatások:

  • egészségbiztosítás
  • Céges autó
  • Stabil hátterű, nemzetközileg elismert vállalat
  • Részvételi lehetőség szakmai képzéseken és fórumokon
  • Home office lehetőség
  • Összetartó csapat, csapatépítő programok

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest