MARÓS (Pest megye)

Az OBO BETTERMANN egy több mint 100 éves múltra visszatekintő, német családi tulajdonban lévő vállalatcsoport, mely az épületvillamossági szereléstechnika területén a világelsők közé tartozik. A jelenleg mintegy 1300 főt foglalkoztató magyarországi OBO cégcsoport telephelye a Budapesttől mintegy 35 km-re fekvő Bugyi nagyközség melletti ipari parkban található. A vállalat jól felszerelt, mintegy 50 főt foglalkoztató szerszámüzemmel rendelkezik, ahol képzett szerszámtervező mérnökök, szerszámüzemi szakemberek és modern megmunkáló gépek biztosítják a céges szinten mintegy 4500 szerszám karbantartását, valamint a gyors és eredményes reagálást a szerszám-meghibásodásoknál. Csapatunk bővítésére keresünk kollégát az alábbi munkakörbe:

MARÓS

Feladatok

  • szerszámalkatrészek legyártása műszaki rajz és dokumentáció alapján,
  • hagyományos marógépek kezelése,
  • hagyományos marógépek beállítása, szerelése, felszerszámozása,
  • alapanyagraktárban szerszámjavításhoz kapcsolódó munkadarabok körbemarása és előkészítése.

Elvárások

  • szakmunkás végzettség,
  • kétműszakos munkarend vállalása,
  • min. 1-2 éves szakmai tapasztalat,
  • német nyelvtudás előnyt jelent.

Amit kínálunk

  • biztos jövedelemcsomag, kiszámítható munkaidő,
  • hosszú távú munkalehetőség, stabil nemzetközi háttér,
  • modern, jól karbantartott géppark a megfelelő géptávolságok betartásával, önálló munkapadok, valamint munkaeszközök,
  • munkába járás támogatása ingyenes céges buszjáratokkal vagy utazási költségtérítéssel.

Munkavégzés helye

2347 Bugyi, Alsóráda 2.