Master Data Governance Analyst (Budapest)

Master Data Governance Analyst

A Paramount a világ vezető médiavállalatainak egyike, többek között olyan brand-ek tulajdonosa, mint az MTV, Nickelodeon, Comedy Central, Paramount Channel, BET, SkyShowtime, és még sokan mások.

A Paramount-nál Master Data Governance Analyst-ként lehetőséged lesz megismerni a cég pénzügyi folyamatait, valamint a jelenleg futó SAP S/4 Hana Project keretein belül betekintést nyerhetsz azokba a létfontosságú folyamatokba is, amelyek egy új vállalatirányítási rendszer bevezetéséhez kapcsolódnak.

Olyan lelkes és elhivatott munkatársat keresünk, aki precíz munkájával és nyitott gondolkodásával készen áll rá, hogy egy támogató csapattal együtt dolgozzon a jelenlegi és új Master Data folyamatok kialakításán és fejlesztésén.

Az alábbi feladatok várnak rád:

  • Pénzügyi Master Data object-ek (GL Account, Profit Center, Cost Center, Project, Asset, MPM – Media Product Master, és Internal Order) teljes életciklusának management-je – létrehozásuktól egészen a lezárásukig – SAP rendszerben
  • Új Company Code, Brand, Functional Area, Line of Business és Trading Partner létrehozása, valamint meglévők változtatása SAP rendszerben az RtR Support Team segítségével
  • Heti, havi és negyedéves rendszerességű riportok készítése
  • Éves data-cleansing project-ekben való aktív részvétel
  • Master Data-val kapcsolatos háttértáblák kezelése, frissítése SAP rendszerben
  • Hóvégi zárás folyamatának támogatása, riportok készítése, hibák javítása SAP rendszerben
  • Ticket-ek folyamatos ellenőrzése és feldolgozása ServiceNow rendszeren keresztül
  • Meeting-eken való aktív részvétel
  • SAP S/4 Hana implementációs project támogatása elemzésekkel, data cleansing és konverziós feladatokkal, valamint az új Master Data folyamatok kialakításával
  • Meglévő és új Master Data folyamatok folyamatos fejlesztése és automatizálása

Elvárások:

  • Közgazdasági vagy pénzügyi diploma.
  • Legalább 2-3 éves releváns számviteli tapasztalat.
  • Kitűnő angol és magyar nyelvtudás szóban és írásban.
  • Részletes ismeretek a számviteli törvényekben és előírásokban.
  • Kiváló problémamegoldó képesség és analitikus készség.
  • Kiváló kommunikációs és szervezői képesség.
  • Készség a folyamatos tanulásra és a változásokhoz való alkalmazkodásra.

Miért érdemes velünk dolgozni?

  • Magán egészségbiztosítási program, amely magánklinikák elérését is lehetővé teszi
  • Havi cafeteria csomag OTP SZÉP kártyával, autómegosztási és lakáshitel támogatással
  • All You Can Move sportpass regisztráció
  • Hibrid munkavégzési lehetőség, 2-3 nap az irodában/hét
  • Lelkes és multikulturális csapat
  • Teret kap az önálló munkavégzéshez, felsővezetők támogatásával

Ha szeretnél részese lenni a Paramount csapatának és hozzájárulni a MDG részlegünk hatékony működéséhez, jelentkezz most és csatlakozz hozzánk!

Budapest