Mechanikai karbantartó (Debrecen)

Debrecen partnerünk számára keresünk mechanikus karbantartó kollégát, akár azonnali kezdéssel!

Mechanikai karbantartó

Feladatok

  • Javítási és felújítási munkák elvégzése a gépek és az épületgépészet berendezésein, a hiba és az üzemzavar lehetséges okainak vizsgálata
  • Szükséges tartalék alkatrész meghatározása, igények leadása a karbantartó mérnök és a műszaki raktáros felé
  • Szakértői irányítás mellett átfogó és összetett javítási munkálatok, átalakítások és új eszközök gyártásának végrehajtásában történő közreműködés
  • Üzemzavarok elhárítása, a karbantartás elvégzése a meglévő karbantartási terv alapján
  • Alkatrészek cseréje az előírások szerint
  • Határidők betartása
  • Karbantartási dokumentációk kitöltése
  • Kapcsolattartás a termelési területtel

Követelmények

  • Releváns szakmai tapasztalat fémfeldolgozó gyártóüzem vagy gépgyártó üzem karbantartói részlegén
  • Hidraulikus, pneumatikus rendszerek ismerete
  • Műszaki rajzok, ismerete és alkalmazása
  • Felhasználói szintű számítógépes (MS Windows,MS Office, SAP előnyt jelent) és Siemens S7 vezérlési ismeret
  • Négy műszakos munkarend vállalása (12 óra | 3 nappal, 3 pihenő,3 éjszaka,3 pihenő)

Előny:

  • Hegesztési gyakorlat, ismeret
  • Hőkezelő folyamatirányító berendezések területén
    alkalmazott mérés- és szabályozástechnika ismerete
  • Érvényes villástargonca-vezetői és darukezelői
    engedély előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria
  • Jelenléti és teljesítmény alapú havi bónusz
  •  Szakmai tréningek
  •  Folyamatos szakmai fejlődés

Munkavégzés helye

Debrecen

Debrecen