MECHANIKAI MŰSZERÉSZ (Budakeszi)

Svájci tulajdonban lévő cégünk bővíti feldolgozógép gyártási csapatát. Műszerész kollégákat keresünk

A Komax Thonauer Kft. az autó-, az elektromos és az elektronikai ipari gyártás területén kínál teljes körű automatizálási megoldásokat vevői számára. Svájci tulajdonban lévő cégünk bővíti gépgyártási csapatát, ennek keretében keresünk műszerész kollégákat.

Új kollégánk fő feladata:

  • A forgalmazott berendezések teljes körű mechanikai, pneumatikus szerelése
  • Szükséges gépműhelyi feladatok ellátása (pl. forgácsolás)
  • Az elvégzett szerelési munkák dokumentálása, a dokumentumok kezelése
  • A szereléshez szükséges társosztályokkal való kooperáció
  • Az összeszerelt berendezések tesztelése
  • A berendezések külsős cégnél történő mechanikai, elektromos és pneumatikus szerelése

Elvárások:

  • Középfokú, szakirányú végzettség
  • Több éves mechanikai műszerész gyakorlat
  • Műszaki rajz olvasási tapasztalat
  • Jó műszaki problémamegoldó-képesség
  • Megbízhatóság, önállóság
  • Precíz munkavégzés

Előnyt jelent:

  • angol nyelvismeret
  • pneumatikai ismeretek
  • szerszámgépek (marógép, eszterga, köszörű) kezelésében szerzett gyakorlat
  • EPLAN olvasási tapasztalat
  • Elektromos kapcsolószekrények összeszerelésében való jártasság
  • Targonca vezetői képesítés
  • nemzetközi utazási hajlandóság

Amit mi kínálunk: 1 műszakos munkarend, teljes foglalkoztatás, szakmai kihívás, dinamikusan fejlődő, műszaki környezet, kellemes és jól felszerelt munkakörülmények, nemzetközi csapat, prémium

Munkavégzés helye: Budakeszi

Telephelyünk: 2092 Budakeszi, Cserszegi utca 2-6.

Budakeszi