Mechanikus karbantartó (Szombathely)

Mechanikus karbantartó

Leírás

Stabil nemzetközi háttérrel rendelkező gyártó partnerünk számára keresünk munkatársat mechanikus karbantartó pozícióba.

Feladatok

  • Gépek típusváltásainak, átállásainak, beállításának gyors, precíz végrehajtása
  • Gépek, berendezések, gépi szerszámok megelőző karbantartása, illetve meghibásodásakor javítása
  • Proaktív részvétel típusváltásoknál, termelésváltozásoknál
  • A karbantartási terv utasítása alapján, az időszakos karbantartások elvégzése, azok dokumentálása
  • Esetenként, alkatrészek, egyedi darabok rajz vagy megbeszélés szerinti elkészítése
  • Alkatrészek utánpótlásának igénylése

Elvárások

  • Műszaki végzettség, technikusi végzettség előny
  • Pneumatika, Hidraulika rendszerek ismerete
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Vonzó juttatási csomag
  • Fejlődési lehetőség
  • Modern munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Szombathely

Szombathely