Mechanikus karbantartó (Szombathely)

Mechanikus karbantartó

Leírás

Elektronikai alkatrészek gyártásával foglalkozó multinacionális megbízónk részére keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • gyártási folyamat technikai kiszolgálása,
  • eseti és tervezett mechanikus karbantartások, javítások,
  • gépek rendelkezésre állási idejének stabilizálása, növelése,
  • a folyamatos üzemvitel biztosítása,
  • aktív részvétel gépfejlesztésekben, -átépítésekben,
  • autóipari szabványok által előírt dokumentációk használata.

Elvárások

  • gépész szakmunkás vagy technikumi végzettség,
  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • pneumatikában szerzett tapasztalat,
  • kéziszerszámok ismerete,
  • alapfokú számítógépes ismeret (Excel, Word)

Amit kínálunk

  • fejlődési és tanulási lehetőség
  • modern, inspiráló munkakörnyezet
  • cafeteria, 13. havi juttatás
  • fiatal, dinamikus, nemzetközi csapat

Munkavégzés helye

Szombathely, Magyarország

Szombathely