Mechanikus karbantartó (Zalaegerszeg)

Mechanikus karbantartó

Leírás

Gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A géppark, berendezések gépész jellegű karbantartási és hibaelhárítási feladatainak elvégzése
  • A gépek és berendezések műszaki állapotának figyelemmel kísérése, javítással és tervszerű karbantartással történő megőrzése
  • Preventív karbantartások előírás szerinti elvégzése
  • Javításokhoz, karbantartásokhoz szükséges anyagok, alkatrészek azonosítása, igények továbbítása

Elvárások
  • Középfokú (gépész) végzettség
  • Gépészeti ismeretek
  • Számítógép vezérelt gépek hidraulikus, pneumatikus, mechanikus ismerete
  • 3 műszak vállalása

Amit kínálunk
  • versenyképes juttatás
  • szakmai fejlődési terület

Egyéb információk

+36 92 510 581

Telefon

Munkavégzés helye

Zalaegerszeg