Mechanikus karbantartó (Kecskemét)

A hirdetés már lejárt!

Csatlakozz a hazai autóipari szektor legvonzóbb munkáltatójához, a kecskeméti Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft.-hez és tudásoddal, szakmai tapasztalatoddal járulj hozzá prémium minőségű autóik gyártásához! Az autógyártás folyamatosan fejlődő és megújuló képviselőjénél kiemelkedő juttatások, kellemes munkahelyi környezet és hosszútávú karrierlehetőségek várnak!

Mechanikus karbantartó

Feladatok

  • A FESTO és Herion pneumatikusan vezérelt gyártó berendezések műszaki felügyelete, hibáinak feltárása, elemzése, javítása, illetve javaslat megelőző intézkedésekre és működésének optimalizálására (rendelkezésre állás, hatékonyság és energia-megtakarítás)
  • Tervezett és időszakos karbantartások megtervezése, előkészítése, elvégzése és dokumentálása
  • Részvétel a karbantartási folyamatokat szabályzó munkautasítások és dokumentációk kialakításában, optimalizálásában
  • Pneumatikus kapcsolások optimalizálása, fejlesztése
  • Mechanikus komponensek legyártása
  • A berendezések megfigyelése és optimalizálása a rendelkezésre állás, hatékonyság és környezettudatosság tekintetében
  • Együttműködés az illetékes szakterületekkel (gyártás, karbantartás és társosztályok)
  • Műszaki dokumentációk és tervrajzok olvasása

Követelmények

  • Befejezett gépész, műszaki, gyártástechnológiai-, mechanikai- vagy mechatronikai műszerész vagy azokkal egyenértékű végzettség (minimum alapfokú szakmunkás)
  • Több éves karbantartói munkatapasztalat
  • Szerelési jártasság (mechanikai), rajzolvasási képesség
  • Gyakorlatban szerzett pneumatikai, hidraulikai és/vagy robottechnikai ismeretek, valamint hibakeresésben szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Mechatronikai, hajtástechnikai, hegesztéstechnikai ismeretek
  • 4 műszakos munkarend vállalása
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Csapatszellem, rugalmasság és terhelhetőség
  • Önálló, precíz, pontos és felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapbér
  • Komplex juttatási csomag (jelenléti bónusz, senioritási bónusz, vakáció juttatás, 13. havi fizetés, utazási támogatás - tömegközlekedés esetében 100% támogatás)
  • Home office lehetőség – munkakörtől függően
  • Közvetlen autóbuszjáratok Kecskemétről és vonzáskörzetéből
  • Letelepedési és bejárási támogatás
  • Szálláslehetőség a munkavállalók számára modern dolgozói apartmanokban
  • Stabil munkahely
  • Hosszútávú karrierlehetőség, amit szakmai tréningekkel támogatunk
  • Kollektív élet- és balesetbiztosítás
  • Sportolási lehetőségek (Kecskeméti Fürdő, kecskeméti és Kecskemét környéki edzőtermek)
  • Étkezési lehetőség minden gyár részlegben a kollégák számára
  • Széles választékú, modern, kényelmes munkaruha

*A fent felsorolt elemek a munkáltató szabályzatában meghatározott feltételek szerint vehetőek igénybe.

Munkavégzés helye

Kecskemét

Kecskemét