Mechanikus karbantartó (Dunaföldvár)

Dunaföldváron működő biofinomító partnercégünkhöz keresünk mechanikus karbantartó kollégákat. A cég sikerességének köszönhetően folyamatosan bővülnek és terjeszkednek, így amennyiben szeretnél egy dinamikusan fejlődő vállalathoz csatlakozni, küldd el részünkre pályázatodat.

Mechanikus karbantartó

Feladatok

A tervezett karbantartási ütemterv szerinti munkák szakszerű megvalósítása

Pontos nyilvántartás vezetése, az elvégzett tevékenységek adminisztrációja

Észrevételek, javaslatok egyeztetések a karbantartási vezetővel, termelési műszakvezetővel

Ad-hoc karbantartási munkák elvégzése a karbantartási vezető, termelési műszakvezető kérésének megfelelően

Karbantartási feladatok rögzítése a CMMS/MAPCON rendszerben

Mechanikus meghibásodás esetén azonnali hibafeltárás, hatékony hibamegoldás

A vállalat termelő berendezéseinek karbantartása, gépelemek és részegységek karbantartása, felújítása, javítása, szükség esetén átalakítása

Működő gépek és alkatrészek ellenőrzése, cseréje, javítása az előzetesen kidolgozott és alkalmazható ellenőrzési feladatok alapján

Szükség esetén emelőgépek/targonca használata

Rendszeres kenési feladatok ellátása, automatikus kenőrendszerek ellenőrzése, karbantartása, cseréje

Műszerész és elektromos karbantartók munkájának támogatása

Operátorok képzése egyszerű karbantartási feladatok elvégzésre

Tervezett leállások előkészítésében való aktív részvétel

Követelmények

Érettségi és gépszerelő vagy géplakatos, vagy ipari gépész végzettség

Legalább 2 év mechanikus karbantartói tapasztalat

Emelőgépkezelő, targoncavezető képesítés

Rugalmasság, terhelhetőség

Jó probléma megoldó képesség

Előnyt jelent:

Gyártó vállalatnál vagy vegyiparban, vagy élelmiszeriparban szerzett tapasztalat

Angol nyelvtudás

Robbanásbiztos berendezések szerelője, karbantartója OKJ végzettség

Tűzvédelmi szakvizsga „2”-es típus

Amit kínálunk

Stabil, hosszútávú munkalehetőség

Versenyképes juttatási csomag, béren kívüli juttatásokkal

Utazási támogatás

Fejlődési és előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye

Dunaföldvár

Dunaföldvár