Mechanikus Karbantartó (CNC Karbantartó) (Fejér megye)

Partnerünk egy amerikai hátterű piacvezető autóipari beszállító vállalat. Legújabb székesfehérvári üzemük karbantartó csapatának tagjait keresik éppen a következő pozícióba:

Mechanikus Karbantartó (CNC Karbantartó)

Feladatok

  • A gyártósor gépparkjának megfelelő működésének biztosítása (CNC vezérlésű megmunkálógépek, esztergák és marók)
  • Eseti hibaelhárítás
  • Megelőző karbantartások elvégzése
  • Munkák dokumentálása

Elvárások

  • Gépészeti végzettség
  • Legalább 1-2 év karbantartási tapasztalat tapasztalat
  • CNC megmunkálógépek üzemeltetésében 12 órás - folyamatos műszak vállalása
  • Automatizált gyártási tapasztalat előnyt jelent
  • Hidraulikus és pneumatikus rendszerismeret előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Modern gyártási környezet
  • Tanfolyamok
  • Kiemelkedő béren kívüli juttatási csomag

Munkavégzés helye

Fejér megye