Mechanikus karbantartó (Székesfehérvár) (Székesfehérvár)

Legyünk együtt sikeresek!

Mechanikus karbantartó (Székesfehérvár)

Feladatok

  • Automata és fél-automata összeszerelő gépek, ipari robotok működtetése
  • Általános gépészeti és karbantartási feladatok ellátása
  • Megmunkáló berendezések telepítése, karbantartása,
  • Karbantartási tervek összeállításában való segítségnyújtás a gépekre és berendezésekre vonatkozóan
  • Hibakeresés elvégzése a meghibásodott berendezéseken és részvétel hiba elhárításában
  • Az elvégzett feladatok dokumentálása
  • Részvétel a folyamatos fejlesztési projektekben és munkában (TPM, 5S, SMED, 8D, Kaizen, stb.)
  • Együttműködés társosztályokkal és az elektromos karbantartókkal

Elvárások

  • Középfokú végzettség (gépészeti területen)
  • 12 órás folyamatos munkarend vállalása
  • Géprajz magas szintű ismeret
  • PC és MS Office alapismeretek

Előnyök

  • PLC vezérlésű gépek üzemeltetésében, javításában szerzett tapasztalat
  • CAD program ismerete (AutoCAD, Inventor)
  • FANUC és SIEMENS CNC vezérlő ismeret
  • FANUC és KUKA robot ismeret
  • Angol nyelv ismerete

Munkavégzés helye

  • Székesfehérvár

  • Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
  • A fényképes önéletrajzokat magyar nyelven várjuk.
  • Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
  • Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
Székesfehérvár