Mechanikus szerelő (Nyírbátor)

A hirdetés már lejárt!

Humán Centrum Kft.

Mechanikus szerelő

Leírás

Gép- és berendezésgyártással foglalkozó, sokoldalú nyírbátori partnerünk több mint 40 éve áll vevői szolgálatában. Az állandó innováció által, átfogó vevőszolgálattal és jól teljesítő munkatársakkal csúcspozíciót ért el az ipari csomagolósorok és logisztikai rendszerek partnereként, így már Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye egyik legmeghatározóbb gépgyártó vállalkozásává vált.

Feladatok

  • Mechanikus, pneumatikus, elektromos alkatrészek összeszerelése
  • Gépi funkciók, paraméterek, mozgóalkatrészek beállítása
  • Gépegységek mechanikus moduljainak (vezérlés és hajtás) összeszerelése
  • Munkautasítás, rajz alapján elektromos termékek, elektromechanikus eszközök összeszerelése

Elvárások

  • Szakirányú középfokú végzettség (géplakatos, mezőgazdasági gépszerelő, mechatronikus)
  • Min. 1-3 év releváns tapasztalat
  • A szakmához kapcsolódó szabványok, biztonságtechnikai előírások ismerete

Munkaidő

  • Egy műszakos munkarend

Amit kínálunk

  • Alapbér + teljesítmény bónusz
  • Cafeteria
  • Támogatott, egészséges étkezési lehetőség
  • Utazási költségtérítés (tömegközlekedés vagy saját autó esetében is)
  • Munkaruha biztosítása
  • Gyümölcs- és vitamincsomag
  • Támogatott pihenési és sportolási lehetőség a helyi wellness- és gyógyfürdőben
  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabilan működő vállalatnál

Munkavégzés helye

  • Nyírbátor
Nyírbátor