Mechanikus szerelő - hegesztő (Veresegyház)

A hirdetés már lejárt!

Humán Centrum Kft.

Mechanikus szerelő - hegesztő

Leírás

Nemzetközi megbízónk fő tevékenysége ipari gázturbinák összeszerelése, alkatrészek gyártása, tartalékalkatrész-kereskedelem a világ majd minden országában.

Feladatok

  • A munka 60%-a szerelés és 40%-a hegesztés
  • A mechanikus összeszerelés és szétszerelés végrehajtása a szerelésirányítók vezetésével
  • Az összeszerelési folyamat kialakítása, fejlesztése
  • A szerelésirányító támogatása műszaki kérdésekben
  • Részegységek tartószerkezeteinek az egységekbe vagy egységekre történő rögzítése hegesztéssel, illetve acélszerkezeti részegységek hegesztése (turbina/generátor vázszerkezet)
  • Hegesztési varrathoz kapcsolódó előkészítési és utómunkálatok, valamint egyéb lakatos tevékenységek elvégzése

Elvárások

  • Minimum szakirányú szakmunkás végzettség
  • Varrattípusnak megfelelő hegesztő képesítés
  • Több éves gépészeti összeszerelési tapasztalat
  • Több, mint 2 éves hegesztési gyakorlat, hegesztéselméleti ismeretek, hegesztési kódok, szabványok ismerete

Munkaidő

  • Választható egy vagy több műszakos munkarend

Amit kínálunk

  • Alapbér + cafeteria a belépés napjától + műszakpótlék: délutáni 30%, éjszakai 50% + túlórapótlék: hétközi 50%, hétvégi 100%
  • Céges busz (Budapest - Pest megye)
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kedvezményes melegétkezés
  • Munkába járás támogatása, nettó 30 Ft/km+bruttó 20 Ft/km (80.000 Ft-ig)
  • Élet-, egészség-,és balesetbiztosítás
  • Fitneszterem és squash pálya
  • Túlóra kifizetése tárgyhavi bérrel történik
  • ​Ajánlási bónusz

Előnyök

  • Jogosítvány targoncához és daruhoz

Munkavégzés helye

  • Veresegyház
Veresegyház