Mechatronikai munkatárs (Győr)

Mechatronikai munkatárs

Leírás

Győrben található gyártó Partnercégünk részére keresünk munkatársat

Feladatok

  • Megfelelőségi vizsgálatokban való részvétel (elektronikai komponensek)
  • A vizsgálatok és a szériagyártás során felmerülő eltérések, hibák, működési problémák megoldásában való aktív közreműködés
  • Szoros együttműködés a német anyavállalat szakterületeivel és a magyar üzem társosztályaival
  • Tesztek, mérések elvégzése, dokumentálása és kiértékelése
  • Fejlesztési javaslatok kidolgozása az elektronikai komponensek tesztelésére és a gyártásban történő beépítésére vonatkozóan

Elvárások
  • Minimum középfokú szakirányú mechatronikai végzettség
  • Több éves releváns munkatapasztalat mechatronikai és/vagy elektronikai területen
  • Mikroelektronikai ismeretek
  • Elektronikai programozási alapismeretek
  • Méréstechnikai ismeretek
Előny:
  • Műszerészi, finommechanikai tapasztalatok
  • SAP ismeretek

Amit kínálunk
  • Hosszú távú lehetőség
  • Cafeteria
  • Teljesítménypótlék
  • Bejárás támogatása

Munkavégzés helye

Győr

Győr