Mechatronikus karbantartó (Tamási) (Tamási)

Dinamikusan növekvő cégcsoportunk Mechatronikus karbantartó munkatársat keres.

Az Exact Systems cégcsoport az egyik vezető globális minőségügyi szolgáltató, amely a világ 13 országában megtalálható. Dinamikusan növekvő cégcsoportunk Mechatronikus karbantartó munkatársat keres Tamásiban történő munkavégzésre.

 Főbb feladatok, munkák:

  • Sorok, üzemi eszközök hatékony karbantartási, hibajavítási feladatainak szervezése, elvégzése
  • A tervezett karbantartások ütemezés szerinti végrehajtása, azok dokumentálása
  • A nem tervezett hibajavítások prioritás szerinti elvégzése, egyeztetve a gyártóterületekkel
  • Részvétel a fejlesztésékben
  • Az új berendezések telepítésében, beüzemelésében, illetve az azokkal kapcsolatos képzésben való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Tapasztalat ipari környezetben termelő gépek karbantartásában
  • Három műszakos munkarend vállalása
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem és juttatások
  • Cafeteria
  • Hosszútávú munkalehetőség egy családbarát munkahelyen
  • Változatos és felelősségteljes feladatok
  • Szakmai tréningek

Tamási