Média manager vállalkozó (Magyarország)

Média manager vállalkozó

Média – értékesítő munkatársat keresünk szeptemberben induló autós-turisztikai-életmód magazinhoz jutalékos rendszerben

A munka távmunkával, otthonról végezhető, így az egész ország területéről várunk jelentkezőket!

Az új szerződéses kolléga feladata a szeptembertől kéthavonta megjelenő magazin print és online felületeinek értékesítése, a leendő ügyfélkör kialakítása. Mivel a magazin új, így csak a tematika korlátozza az értékesítők munkáját. A magazin kéthavi, így a munka rugalmasan, másodállásként is végezhető. Kifejezetten számlaképes vállalkozókat keresünk, nincs szükség irodai jelenlétre.

Azok számára tudunk együttműködést ajánlani, akik értenek az online értékesítéshez (nem üzletbe betérőket kell fogadni), nem riadnak vissza a hideghívásos megkeresésektől, személyesen is felkeresik a potenciális partnereket, önállóan tudnak dolgozni, stabil, biztonságos munkahelyet keresnek, szeretnek kezdeményezni,

Főbb feladatok:

  • Hirdetési és PR partnerek felkutatása a motorizáció (autó, motorkerékpár, hajó), turisztika ( szállás, gasztro, rendezvények) és az életmód ( prémium termékkategória) területéről
  • Rendszeres kapcsolattartás a megkeresett partnerekkel, új lehetőségek bemutatása
  • Széles körű szolgáltatások többcsatornás értékesítése: print és online hirdetési felületek, videó készítés, kiterjesztett valóság
  • Szerződések, árajánlatok előkészítése, menedzselése és utókövetése
  • Online ügyfél-dokumentáció naprakészen tartása és riportok készítése
  • Együttműködés a szerkesztőséggel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább 2-5 év sales és/vagy marketing manager pozícióban szerzett munkatapasztalat
  • Média és rendezvények értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Minimum középfokú végzettség (érettségi)
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • Kiváló szervezőkészség
  • Önálló, felelősségteljes és precíz munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Office, internetes programok)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Meglévő kapcsolati rendszer a területen
  • Online és offline hirdetésszervezési tapasztalat

Helység : országos

Kategória : Értékesítés / kereskedelem

Tapasztalat : 2-5 év tapasztalat

Foglalkoztatás jellege : Szerződéses

Elvárt végzettség : középiskola

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok : fényképes önéletrajz

Szükséges nyelvtudás : nem igényel

Munkakör megnevezése : Média manager

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Offline + Online értékesítés
  • Értékesítési munkatárs
  • Marketing, Média, PR