FDA szakértő (Pécs)

Multinacionális partnerünk megbízásából keresünk munkatársat villamosmérnök pozícióba.

Villamosmérnök

Feladatok

  • A termelés zavartalan villamos üzemeltetésének biztosítása
  • A gépekhez és a hozzá tartozó berendezésekhez kapcsolódó
  • informatikai rendszerek üzemeltetetése, a gépcsoportoknál adódó váratlan villamos meghibásodások elhárítása
  • A technológiával kapcsolatos változások figyelemmel kísérése, illetve javaslattétel a hatékonyabb működés és munkavégzés érdekében
  • A műszakhoz tartozó elektromos csoport munkájának irányítása, ellenőrzése
  • Gépek villamos telepítése, beüzemelése
  • Műszaki dokumentációk kezelése, javítások dokumentálása

Követelmények

  • Gyengeáramú, szakirányú villamosmérnöki végzettség
  • PLC programozási ismeretek
  • Analóg és digitális áramkörök ismerete
  • 1-2 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Csapatorientáltság, elkötelezettség
  • Pontosság, precizitás, jó problémamegoldó készség
  • Többműszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

  • Modern munkakörnyezet, innovatív technológiák
  • Stabil, nemzetközi háttér
  • Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye

Pécs

Pécs