Medical Scientific Liaison (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Medical Scientific Liaison

Az Ön új cége:

Nagy múltú innovatív gyógyszeripari vállalat.

Az Új MSL feladatai lesznek:

  • Partnerünk profiljába tartozó tudományos területeken új eredményekhez vezető projektekben való aktív részvétel.
  • Közreműködés a Magyarországon végzett klinikai vizsgálatok / beavatkozással nem járó vizsgálatok lebonyolításában. Részvétel tudományos közlemények megírásában.
  • A munkáltató érdekkörébe tartozó tudományos területeken evidenciák, ismeretek eljuttatása az egészségügyi szakemberekhez
Amire szüksége lesz a sikerhez
  •  felsőfokú egészségügyi végzettség, melyben az orvosi diploma jelentős előnyt jelent
  •  tárgyalóképes angol nyelvtudás
 Előnyt jelent a pályázás a során:
  •  tudományos fokozat, tudományos munkásság, tudományos publikációkban aktív részvétel
  •  klinikai gyakorlat
  •  klinikai vizsgálatokban szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

Budapest

Mit kell tennie most:

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, a "jelentkezem"  gombra kattintva önéletrajza elküldésével tud jelentkezni rá.
Budapest