Medior adatfeldolgozás munkatárs (Budapest)

Medior adatfeldolgozás munkatárs

Feladatok

  • Az írásban (papír alapon) érkezett ügyfél megkeresések fogadása, érkeztetése, szétválogatása és továbbítása a szervezeti egységek részére (szükség esetén digitalizálása)
  • Az elektronikusan beérkezett ügyfél megkeresések értelmezése, előválogatása / iktatása az érintett szervezeti egységek részére, valamint továbbítása a megfelelő szervezeti egység felé
  • A számlázási rendszer és kisegítő alkalmazások használata, adatainak vizsgálata, elemzése, értékelése
  • Szükség szerint a megkeresés megválaszolásához szükséges kiegészítő információk beszerzése (pl.: előzmény levelezés, állásfoglalás)
  • A folyamatokkal kapcsolatos változások nyomon követése
  • Napi kapcsolattartás a központi irattárral, valamint a tevékenységgel kapcsolatos statisztikák elkészítése

Elvárások

  • Középfokú végzettség (érettségi)
  • MS Office magabiztos ismerete és használata
  • Ügyfélközpontúság
  • Minőségtudatosság, elkötelezettség a minőség iránt
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Saját munka szervezése, priorizálási képesség
  • Foglalkoztatás munkaerő kölcsönzés keretein belül

Amit kínálunk

  • Összetartó, dinamikus csapat
  • Szeléskörű juttatási csomagot ajánlunk: cafeteria, kockázati élet- és balesetbiztosítás, egészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári és egészségpénztári hozzájárulás
  • Kedvezményes üdülési és sportolási lehetőség
  • Céges rendezvények

Munkavégzés helye

Budapest / Miskolc

Budapest