Medior szoftvertesztelő (Budapest)

Szoftverfejlesztő csapatunkba keresünk manuális tesztelésre és tesztautomatizálásra kollégát. A HVG Kiadó Zrt. online portfóliójában nagy ügyféleléréssel bíró webes termékeket fejleszt. Naponta sokszázezer ember használja tájékozódásra sitejainkat. A megfelelő működést és az új funkciókat biztosító fejlesztéseket saját, magas színvonalon dolgozó agilis teamekre osztott fejlesztőcsoporttal szolgáljuk ki. A fejlesztési folyamatunk javításához keresünk tapasztalattal rendelkező szoftvertesztelőt, aki napi szinten együtt dolgozna a megrendelői igények megértésén, az elvárt funkciók tesztigényeinek meghatározásán és az elkészült fejlesztések tesztelésén.

Medior szoftvertesztelő

Milyen feladataid lesznek?

  • Az üzleti igények, logikák megértése, elemzése tesztelői szempontból
  • Az üzleti és technikai elvárásokhoz illeszkedő tesztestek és forgatókönyvek készítése és azok alapján automata tesztek írása és futtatása
  • Teszteredmények értékelése, az eredmények riportolása, kommunikációja
  • Automatizált tesztek karbantartása, a keretrendszer folyamatos fejlesztése
  • Hibajavítások nyomon követése, ellenőrzése

Milyen jelentkezőben gondolkodunk?

  • Legalább 3 éves tapasztalat webes tesztautomatizálási területen, JavaScript/TypeScript-alapú UI tesztautomatizálási tapasztalat
  • Tesztelési folyamat ismerete, beleértve a tesztelés előkészítését, a teszttervezést, a végrehajtását és az értékelést
  • Pontos, igényes munkát végez, a minőség iránt elkötelezett
  • Keresi az önfejlesztési lehetőségeket, nyitott a tudásmegosztásra

Jó, ha ismeri a lenti kifejezéseket vagy hallott róluk, és/vagy nem riad meg a leírtakat olvasva

  • Behaviour/Business Driven Development
  • Playwright, Puppeteer, Cypress, Webdriver.io, Robot framework
  • Gherkin, Cucumber
  • HTTP, REST, HTML
  • CI/CD folyamatok / Azure devops
  • Selenium
  • Git (GitHub)
  • Docker, Kubernetes

Mit kaphatsz cserébe tőlünk?

  • Versenyképes fizetést
  • Izgalmas projekteket
  • Stabil, az iparágban már bizonyított vállalati hátteret
  • Fejlődési lehetőséget, tanulási időt, mentorálást, előrejutási lehetőséget
  • Emberközpontú munkahelyi légkört, támogató vezetőket
  • Home office lehetőséget

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest