Medior Tesztelő - Manuális + automatizált tesztelés - Légiközlekedés projekt (Budapest)

Medior Tesztelő - Manuális + automatizált tesztelés - Légiközlekedés projekt

/*Hibrid munkavégzés - Szakmai képzések - Előrelépési lehetőség - Aktív angol - Typescript*/

Partnerünk egy 120 fős technológiai tanácsadó IT szolgáltató cég, aki vállalatok kritikus, szabályozott üzleti folyamatait és a sikerhez elengedhetetlen csoportmunkáját támogatja alkalmazások fejlesztésével, és azok hosszú távú üzemeltetésével. Stabil háttérrel, és több mint 50 visszatérő nagyvállalati ügyfelekkel vannak jelen a piacon már 20 éve.

Feladatok:

o WEB-es alkalmazások UI és API tesztelése, adatbázisban való visszaellenőrzése

o Az üzleti és technikai elvárásokhoz illeszkedő tesztestek és forgatókönyvek készítése és futtatása

o Teszteredmények értékelése, hibaokok feltárása és az eredmények riportolása, kommunikációja

o WEB-es UI automata tesztek fejlesztése és futtatása

o Teszt scriptek karbantartása, a keretrendszer folyamatos fejlesztése

o Szoros együttműködés a fejlesztőkkel és tesztelőkkel

o Junior kollégák mentorálása

Munkavégzés helye

Budapest + heti 3 nap HO

Budapest