Medior/Senior Java developer (Budapest)

Medior/Senior Java developer

Az új céged
Amerikai hátterű ügyfelünk az online lottóiparág és szerencsejáték globális vezetője. Világszerte több, mint 8500 alkalmazottal közel 400 ügyfelet szolgálnak ki. Globális központjuk Las Vegasban van és 40 éves múlttal rendelkeznek az R&D területen belül.

Az új pozíciód
A cég budapesti irodájába keresi az új kollegát, aki egy nemzetközi csapat része lesz.

Főbb feladatok:

  • Új generációs online szerencsejáték felület fejlesztése Java-ban
  •  Architecture/design, implementation és testing agilis környezetben
Mire van szükséged a sikeres pályázathoz
  • Magabiztos Java fejlesztői tudás
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Adatbázisokkal szerzett tapasztalat
  • Jó problémamegoldó készség
Amit a cég nyújt
  • 13. és 14. havi fizetés
  • Egészségbiztosítás
  • Cafeteria
  • Nemzetközi háttér
  • Erős szakmai csapat és high-tech környezet

What you need to do now
If you're interested in this role, click 'apply now' to forward an up-to-date copy of your CV, or call us now.
If this job isn't quite right for you but you are looking for a new position, please contact us for a confidential discussion on your career.
Budapest